17.2 2024 uspořádal SK Badminton Tábor turnaj pro dospělé v kategorii GPC

Dne 17. února 2024 uspořádal SK Badminton Tábor turnaj pro dospělé v kategorii GPC, který přitáhl účastníky z celé České republiky. Závodící týmy z Vodňan, Strakonic, Dobré Vody u Českých Budějovic, Českého Krumlova, Královy Lhoty, Prahy, Lužin, Plzně, Mníšku pod Brdy a Olomouce se sešly v Táboře, aby soutěžily o prestižní pozice.
Členové SK Tábor podali skvělé výkony. Pavel Kavan a Pham Van Thanh (Péťa) získali třetí místo v mužské čtyřhře, zatímco Zuzana Kočová a Adéla Polívková ze SK Králova Lhota dosáhly téhož umístění ve čtyřhře žen. Ostatní členové týmu bojovali v konkurenci a obsadili několik pátých míst.
Zuzana Kočová a Pavel Kavan si vedli v singlu výborně, stejně jako David Jan Kadeřávek s Liborem Kadeřávkem a Vítězslav Multuš s Martinem Frantou ze TJ Sokol Radotín, kteří dosáhli pátých míst v mužském deblu. Mladí hráči Veronika Kozáková a Edita Mrázková předvedli svůj potenciál v těžkých třísetových soubojích. Děkujeme všem za skvělou reprezentaci a gratulujeme k výborným výkonům.
 
GRANTI
Grantem pro mládež v letech 2015 až 2020 je: Jihočeský kraj
Grantem na podporu sportu a mládeže SK Badminton Tábor v letech 2016 až 2020 je: Jihočeský kraj V letech 2018 až 2020 byla celá dotace použita na mzdy trenérů mládeže.
Grantem SK Badminton Tábor je: Město Tábor
SPONZOŘI