9 a 10.10.2021 SK Tábor odehrál tato turnaje.

9.10.2021 GPD dospělých Plzeň Bílá Hora

Na GPD dospělých do Plzně odjeli reprezentovat náš klub Pavel Kavan a Van Thanh Pham (Péťa). Oběma se vedlo výborně, Pavel zvítězil ve dvouhře, kde na své cestě do finále porazil všechny zástupce BKV Plzeň a i ve finále si hladce poradil s Tomášem Pohankou taktéž z BKV Plzeň. Další vítězství získal s Olinou Lanzendorfovou (Klatovy) ve smíšené čtyřhře. Ve finále mixu se utkal právě s Péťou, který hrál s Veronikou Kudláčkovou (Strakonice). Ve čtyřhře mužů získali Pavel s Péťou stříbrnou medaili, kde prohráli těsně ve 3. setu s dvojicí z BKV Plzeň Pavlem a Tomášem Pohankovými. Péťa ve dvouhře obsadil 5. místo.

9.10.2021 OPJ U11, U15 a U19 České Budějovice

Na oblastní přebory kategorie U11, U15 a U19 vyrazilo z našeho klubu celkem 12 hráčů a hráček. Kategorii U 11 reprezentovala Deniska Kozáková, která odsadila 7. příčku. Kategorii U15 reprezentovali David Jan Kadeřávek, VerčaKozáková, Editka Mrázková, Matouš Basík a Patrik Doubek. Všichni bojovali vesměs ve starší kategorii, než nyní patří velmi statečně, nicméně se jim nepodařilo překonat již poměrně těžká 1. kola. V kategorii U19 bojovali Helena Novotná, Zuzana Kočová, Kateřina Šindelářová, Karolína Kaczorová, Šimon Basík a Jan Jíra. V této kategorii to již cinklo a to zásluhou Helči se Zuzkou. Helča dosáhla na bronz ve smíšené čtyřhře s Josefem Fošumem (Sokol Křemže). Společně předvedli moc hezkou bojovnou hru a hodně potrápili i pozdější vítěze domácího Dvořáka s Kortusovou. Zuzka vybojovala bronz ze dvouhry, kdy v prvním kole porazila Nepivodovou (SKB Český Krumlov), ve druhém kole na sebe bohužel narazily s Helčou a oběma bylo jasné, že medaile ze dvouhry bude tentokrát pro Tábor jenom jedna a tu na svou stranu vybojovala právě Zuzka. Do čtyřher nastoupily děvčata s cílem získat titul oblastního přeborníka. Cestou do finále porazily českobudějovickou dvojici Dušátková-Šemberová. Ve finále na ně čekala taktéž domácí dvojice Hálková – Kortusová. Děvčata si na dvojici věřila na táborských GPC U17 je porazila. Tentokrát ovšem sezdravotní indispozicí Helči a v pozdních večerních hodinách to na výhru nestačilo. I tak krásné stříbro z OPJ U19 z dívčí čtyřhry. Ostatním se na medailové pozice dosáhnout nepodařilo.

10.10.2021 OPJ U13 a OPJ U17 České Budějovice

Oblastního přeboru kategorie U13 se zúčastnili Editka Mrázková, Verča a Deniska Kozákovy a Patrik Doubek. I na OPJ U13 se to blýsklo medailemi a to zásluhou Editky ve dvouhře dívek, kde vybojovala bronzovou medaili. Další bronz získala Editka s Verčou ve čtyřhře dívek. Patrik nastoupil do chlapecké čtyřhry s Václavem Fošumem (Sokol Křemže) a společně vybojovali další bronzovou příčku pro SKB Tábor. Našim mladším žákům patří za bojovnost na tomto turnaji velká pochvala. Na OPJ U17 jsme měli jedinou zástupkyni a to Kačku Šindelářovou. Kačka hrála jen dvouhru a v prvním kole prohrála s Půlpánovou (SKB český Krumlov). V zápase o umístění se jí podařilo zvítězit nad Eliškou Vortelovou (SKB Dobrá Voda). Helča se Zuzkou se musely na poslední chvíli z důvodu zdravotní indispozice z turnaje odhlásit.